Vana Narva uus elu

Narva raekojahoones on avatud virtuaalne ekspositsioon, mis äratab virtuaalreaalsuse prillide ja puutetundlike ekraanide abil ellu Narva linn, nagu teda tunti enne II maailmasõda ja Narva pommitamist.

Virtuaalne ekspositsioon

Lisaks arhitektuuriga tutvumisele kuulate ka kirevate elulugudega narvakate lugusid, mis aitavad külastajal avastada täiesti uusi külgi Narvast, kogeda ajalugu läbi toonaste elanike silmade, lahendada põnevaid ülesandeid ja külastada kohti, millest mõned tänaseni ka päriselt Narvas alles on.

VR-prillidega külastajad leiavad end 17. sajandil rajatud Raekoja platsilt ning virtuaalselt seiklevad vanalinnas.

Tahvelarvutite abil saavad külalised vaadata vanalinna 3D-mudeli, ludega kirevate elulugudega narvakate lugusid ning tutvuda Narva sõjaeelse eluga tervikuna.

Kui otsid seiklusi, siis see on koht, kuhu Narvas minna! Virtuaalne Vana-Narva on mõeldud nii individuaalkülastajatele kui ka gruppidele. Oodatud on pered ja õpilased kogu klassiga. Korraga mahub keskus võõrustama 40 inimest.

Avamisajad

Virtuaalse seikluse ajad:

Iga päev kell 12.00 ja 16.00 (kestvus 40 min+ettevalmistus).

Soovi korral saab näitust külastada ka muu ajal (iga päev kl 10.00-17.00) ISESEISVALT (juhendi järgi) SOODUSPILETI hinnaga.

Ettetellimisel grupile sobival ajal. Grupi suurus alates 10 inimest.

Keeled: eesti, vene, inglise ja soome.

Ühine virtuaalse Vana-Narva ekspositsioon, Vana linna tuur ja Victoria bastioni külastus:

Ettetellimisel gruppidele vähemalt 10 inimest.

Keeled: eesti, vene, inglise.

NB! Eelregistreerimine on kohustuslik lingil, tel. 58669080 või e-posti teel vr@narva.ee

Virtual Old Narva ©  2024. Kõik õigused kaitstud.

Projekti toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest ning rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames.